Deniz Türkçü ile EFORSUZ YAŞAM OKULU

Deniz Türkçü ile EFORSUZ YAŞAM OKULU

Bu Eforsuz Yaşam Okulu’nun ilk videosu bu yeni seri ile Eforsuz Yaşam Sohbetleri’ni başlatmış oluyoruz. İlk videoda konumuz Vizyon nedir ne değildir ? Vizyonumuzu nasıl yaratırız ? Neler yapmalıyız ve yapmamalıyız. Benim yaşam vizyonumun da nasıl Eforsuz Yaşam Hareketi kurulduğundan bu yana 2015’ten beri zaman içinde genişlediğini bu videoda konuştuk. İçses sorularıyla beni zorlarken ben de sizlere ilham verecek cevaplarla Eforsuz Yaşam’ı anlamanızı kolaylaştırmaya çalışıyorum. Umarım sizler için kendi yaşam vizyonunuzu yaratırken ilhamlandırıcı olur bu sohbetler. İzlemeye devam edin çünkü tüm seri birbirini destekliyor ve bir bütün oluşturuyor.

Eforsuz Yaşam Hareketi’ni ilk defa duymuş olabilirsiniz. Ben Deniz, beni daha yakından tanımak isterseniz ve hareket hakkında daha fazlasını öğrenip katılmak isterseniz bu kanaldaki diğer videoları izleyebilir, https://www.denizturkcu.com u ziyaret edebilir beni instagramdan ve Facebook’tan takip edebilirsiniz:

https://www.facebook.com/denizturkcucom https://www.instagram.com/denizturkcu

Eforsuz Yaşam Okulu sizin için hazırladığım yeni bir konsept ve birlikte Sydney Banks’in 3 Prensip anlayışıyla psikolojinin fiziğinde derinleşerek; yaşamın en temel prensipleriyle hayatın Eforsuzluğuyla buluştuğumuz bir dünya yaratacağız. YAŞAMIN ZATEN HERKES İÇİN EFORSUZ VE BASİT OLDUĞUNU GÖRECEKSİNİZ VE BUNU KENDİNİZ İÇİN KENDİ İÇİNİZDEN GÖRMELİSİNİZ. Gördüğünüzde biraz şaşırmanız mümkün 🙂 Ama paniklemeyin ben yanınızdayım. Birlikte halledeceğiz. Biz birlikte eğlenirken hem eğlenceli hem de öğretici pek çok içerik yaratıyor olacağız. Umarım seversiniz 🙂 Kanala ve harekete hoşgeldiniz. Videoları izledikçe ve beni dinledikçe hayatınızın çok kısa bir sürede kolaylaştığını ve eforsuzlaştığını göreceksiniz. Milyonlarca kişi bu deneyimleri 12 senedir yaşıyor ve hayatları muazzam bir dönüşüm içerisine girdi. Bunun için size tavsiyem sizin için hazırladığım ilk Ekurs’la başlayabilir ve yaşam anlayışınızı derinleştirebilirsiniz.

Kursla ilgili daha detaylı bilgiye erişmek için IGTV videolarıma göz atabilir veya basari@denizturkcu.com adresinden bana direk mail atabilirsiniz:

Kurs’a katılmak için : https://bit.ly/2Z9gI5u

Ayrıca kadınsanız ücretsiz Facebook grubumuza katılın ve oradaki onlarca ücretsiz içeriği de takip etmeye başlayın: https://bit.ly/3i2x1bL

Şimdiden Eforsuz Yaşam Hareketi’ne hoşgeldiniz.

Bu güzel karşılaşma için hayata minnettar olun ve hayatı kutlayın.

Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyorum : )

Kanalıma abone olmak için: https://bit.ly/3h36A4a

Yorum Yok

Yorum Gönder