Eforsuz Yaşam Okulu Programları

Eforsuz Yaşam Okulu

İç-Huzur, Enerji, Yeni Olasılıklar

Eforsuz Yaşam Hareketi 2015 yılında benim ücretsiz içerik üretmeye başlamamla doğan ve gittikçe büyüyerek yüzbinlerce kişiye ulaşan ve hayatlarını kökten dönüştürmeye kararlı olanların yaşamlarını eforsuzlaştıran oluşumun adıdır.

Eforsuz Yaşam Hareketi ile Deniz Türkçü ve eğittiği öğrencileri ve danışanları son 5 senede fiziksel zorluk yaşayan, kronik depresyon gibi derin sorunlar yaşayan, kilo sorunları yaşayan, şizofreni, border-line gibi bozukluklar yaşayan, ilişkilerde sorunlar yaşayan, fiziksel şiddet ve bağımlılığı olan, iş stresi yüzünden kanser ve yuvasının dağılması gibi sorunlarla boğuşan, kronik yorgunluk ve stres yaşayan vb. pek çok insana ve ailelerine yardımcı olmuş ve aile ve birey içi huzuru sağlamaya yardımcı olmuştur.

Sydney Banks’in içsel derin görüsü ile yaşadığı deneyim sonucu 70’lerde psikolojinin fizik kanunlarını bir ölüm deneyimi sonucu görmüştür, gördüğü şey sonucunda Allah’ı kavramış ve bu anlayışını ve gördüğü yönü 30 sene boyunca ölümüne kadar milyarlarca insana anlatmıştır. Sydney Banks’in içgörüsü sonucu gördüğü şey bir fizik kanunu olduğu için; bir teknik, felsefe, dogma, din ya da anlayış değildir. Bu hareket Sydney Banks’in 3 Prensip ile derinden uyanışı ve sonucunda psikolojinin fizik kanunlarını anlatmaya başlaması ile yayılan 40 senelik bir sürecin Türkiye’deki tek Türkçe içeriklerinin olduğu alanıdır.

Gittikçe yayılan hareket ile Deniz, Türkiye’de ve dünyada Türkçe 3 Prensip pratisyenleri ve kolaylaştırıcıları ve koçları yetiştirmeye devam ediyor.

İLİŞKİLERİ EFORSUZLAŞTIRMA PROGRAMI

Eforsuz Yaşam Okulu’nun ilk programı İlişkileri Eforsuzlaştırma Programı’nda insanlar hayatta yaşadıkları tüm ilişkilerinin eforsuzlaşması ve yeniden vahşileşmesi sürecini deneyimliyorlar. İnsanlara yaşamın 3 Prensibinden düşüncenin aklın nasıl çalıştığından bahsettiğimizde ve bunu kendileri gördüklerinde düşüncenin hiç bir zaman bizi gerçeğe götürmediğini ve aklın da her zaman açık olduğunu görüyorlar. Açık zihni kendileri daha efektif ve yaratıcı biçimde kullanmayı yeniden hatırlıyorlar. Bu hatırlama hafızadan bir bilgiyi hatırlama gibi bir süreçten ziyade gerçeği kendi içimizden görme şeklinde oluyor.

3 Prensip Sydney Banks’in 70’lerde meydana gelen mucizevi aydınlanmasından sonra açığa çıkan yeni bir bilgi ve bunu paylaşan duyan binlerce insan içten dışa olan yeni paradigmayı anlamaya ve anlatmaya başlıyor. Böylece dıştan içe gelen eski paradigma hayatlarında çökmeye başlıyor ve yepyeni bir dünyanın kendileri için içten dışa bir şekilde yükseldiğini deneyimlemeye başlıyorlar. İçten dışa yaşam yani Eforsuz Yaşam stresi, anksiyeteyi, ilişki sorunlarını, vahşet ve şiddet eğilimlerini ve dünyadaki tüm sorunların çözümünü sağlayan GERÇEK PRENSİPLERi bizlere öğretiyor ve sorunlarımızın çözümünün tüm deneyimimizi yaratan 3 Prensipten meydana geldiğini anlatıyor, bunu kavramak ve anlamak için bile hiç bir şey yapmanıza gerek yok, tüm süreç sadece bir rehber eşliğinde basit temel prensiplere doğru bakmanızla anlayışınızın kendiliğinden derinleşmesinden oluşuyor, bu da 4-6 haftalık bir süreci kapsıyor. Kimi insan ilk 1 – 2 dk içerisinde bile derin iç görüler görürken, kimi insan 4 haftada derin iç görülerle buluşuyor, bu da sürecin herkes için mükemmel bir şekilde çalışması ile alakalı.

3 prensibi insanları gerçeğe doğru yöneltmek ve bize gerçeği, kendi gerçek doğamızı ve her seyin doğasını göstermek için yeterli. Anlayışınızı derinleştirdikçe düşünce prensibini daha efektif bir şekilde kullanabilmeye başlıyorsunuz.

Bir kez gerçeği kendiniz içten gördüğünüzde mutluluk neşe ya da çözümleri hiç bir zaman dışarıda aramıyorsunuz.

Bunu sizin de görmeniz için her ilişkinizi dönüştürecek bu sürece davetlisiniz.

12 hafta sürecek bu programda sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

Süreci benimle birlikte Enes arkadaşımla yürütüyoruz, kendisi 3 prensiple büyük bir aydınlanma deneyimi yaşamış ve benimle birlikte bir seneyi aşkın bir süredir bu eğitimi verebilmek için derinleşiyor. Kendisi 3 Prensip kolaylaştırıcısı olarak programı asiste edecek ve bizim kendi ilişkimizdeki sorunları nasıl çözmeye çalışarak tartışarak vakit kaybetmeden kalıcı bir şekilde dönüştürdüğümüzü ve sürecimizi deneyimlerimizi de 3 Prensiple Eforsuz Yaşam anlayışımızla birlikte sizinle paylaşıyor olacağız.

Bu programa katılmak için evli olmak ya da partneriniz olması gerekmiyor, programda yaşamla olan tüm ilişkiniz, para maddeler işiniz aileniz kendiniz kiminle düzelmesi gerekli ise o ilişkileriniz kendi doğal temposunu bulacaktır.

Program erkek ve kadın 18 yaş üstü herkes içindir,

bizimle programın size uygun olup olmadığına dair yüz yüze online bir görüşme yapmak için bu linki tıklayabilirsiniz:https://denizturkcu.youcanbook.me

KATILIMCILARIMIZ NE DİYOR ?

“Merhaba ben Elif.. Çoğu kişinin yaşadığı gibi zorlu ve karamsar dönemlerden geçtim. Hayatı kendime ne kadar zorlaştırdığımı bunun böyle olmaması gerektiğini düşünmeye başladığımda bu programa katılmaya karar verdim. Her şeyin üstüme geldiğini düşünürken aslında geçip gitmesi için izin vermek yeterliymiş, bu programa katılarak önce kendimle olan ilişkimi gözden geçirdim gerisi de kolaylıkla akıyor zaten. İnsan bazen o kadar savruluyor ki kendine izin vermeli zaman ayırmalı ve bir adım atmalı diye düşünüyorum. Programa katılmayı bir kere bile düşündüyseniz o sesi duyun kulak verin gerisini Deniz’e bırakın…” Sevgiler – Elif Kadayıfçı

“Program başlangıcında öylesine yaşıyor gibiydim. Program sonunda İYİKİ YAŞIYORUM diyebiliyorum ve bunu hissediyorum. Programın en sevdiğim yanı içimdeki gücü keşfetmemi ve kendimi tanımamı sağladı. Program başlangıcında böylesine büyük bir etkisi olabileceği aklımın ucundan dahi geçmemişti. Eforsuz Yaşam’a dahil olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Programla birlikte elde ettiğim en önemli şey düşüncenin ötesini görebilmeyi öğrenmek oldu. Bence Deniz hanım ve Enes bey baş yaşam koçlarıdır. Programı kendini hazır hissettiğini düşündüğüm herkese öneriyorum. Deniz hocam koçum arkadaşım, o benim hayattaki yol göstericim içimi sıcacık yapanım, onu çok seviyorum her zaman beraber olmak isterim.” – Seda Karayalçın

 

Program Akışı ve Bilgilendirme:

– 12 Hafta boyunca 12 Eğitim Webinarı + Süreç Boyunca 9 Eğitim Videosu

– Ben ve Enes ile 1e1 Görüşmeler (her katılımcı için 45dk- 60dk 1 sefer)

– Gruba özel Facebook – instagram grubu takip ve geri yansıtmalar yapabilmek için (Opsiyonel)

– Kitap Önerileri

– Eforsuz Yaşam Kolaylaştırıcılarından Sürpriz Konuşmacı

EFORSUZ YAŞAMIMLA UYUMU YAKALIYORUM E-KURS

Eforsuz Yaşam Okulu’nun 3 Prensibe giriş programı olan Eforsuz Yaşam’la Yaşamımda Uyumu Yakalıyorum 6 hafta süren bir ev çalışma programıdır. E-KURS kadın erkek genç yaşlı herkese uygundur. 3 Prensip yaşamımızı oluşturan kanunlar hepimiz için her an geçerli olduğu için bu kanunları hepimiz anladıkça iç huzurlu, yaratıcı ve mucizelerin oluştuğu açık fikirli ve açık kalpli yaşamlar yaşamaya başlıyoruz. Anlayışımız sığ olduğunda ise bu prensipleri kendi aleyhimize kullanabiliyoruz ve hayatımız bir kabusmuş gibi görünebiliyor. Bu prensipleri kelimelere dökerek anlatmak pek mümkün değil, gerçek kelimelere döküldüğü anda anlam kaymasına uğruyor işte bu yüzden bu yönü bu 6 hafta boyunca Deniz size gösteriyor bu yöne birlikte baktıkça yaşamınızda olan açılımları kendiniz deneyimliyorsunuz.

KURS AKIŞI:

1. HAFTA:

1. GÜN: “Sağlıklı Zihne” Hepimiz Her Zaman Sahibiz

2. GÜN: Olanı Kabul Etmek

3. GÜN: Kabul Sessiz Zihne Açılan Bir Kapıdır

4. GÜN: Var Olanın Bilgeliğini Keşfetmek

5. GÜN: Anda Potansiyele Açılmak

6. GÜN: Öğrenme Sürecine Okey Olmak

7. GÜN: Dinlenme Günü

2. HAFTA:

8. GÜN: Deneyimimiz Doğamız, Doğamızla Bir Bütünüz ve Her Zaman İyiyiz

9. GÜN: Vahşi Enerjiye Hayatımızda İzin Vermek

10. GÜN: Kendi Öz Doğanın Ritmini Bul

11. GÜN: Vahşi Doğamızdan Korkmak

12. GÜN: Bilinenin Rahatlığı

13. GÜN: Düşüncelere Kapılmadan Düşüncelere Sahip Olmak

14. GÜN: PAZAR

3. HAFTA:

15. GÜN: Düşüncenin Gücü (Sır Düşünce)

16. GÜN: Bilinmezde Yaratıcı Olmak

17. GÜN: Bilgeliğinizi Keşfetmek

18. GÜN: İlhamın Bizi Yönlendirmesine İzin Vermek

19. GÜN: Kaçan Yanımızdan Kaçmak

20. GÜN: Kalmanın Gücü

21. GÜN: PAZAR

4. HAFTA:

22. GÜN: İhtiyacımız Olan Her şeye Şu an Erişimimiz Var

23. GÜN: Yeniden Eforsuzlaşma Sürecine Teslim Olmak

24. GÜN: Anda Yaşamak

25. GÜN: Tüm Planlarınızı Bir Kenara Bırakın

26. GÜN: Süreçten Keyif Almak

27. GÜN: Eforsuzluk Tüm Deneyimlerin Hepsini Kapsar

28. GÜN: PAZAR

5. HAFTA:

29. GÜN: Özümüzün Doğasını İyi Olduğunu Kavramak

30. GÜN: Deneyimim İçten Dışa Oluşuyor

31. GÜN: Düşüncelerin İçeriği Önemli Değil

32. GÜN: Zihnin Dıştan İçe İllüzyonu

33. GÜN: Düşüncenin Prensibinin ve Düşüncelerin Kontrolü Bizde Değil

34. GÜN: Deneyimim 1 tane 2 tane Değil

35. GÜN: PAZAR

6. HAFTA:

36. GÜN: Düşüncemizi Hissediyoruz (Deneyimimizin Doğası)

37. GÜN: Anda Kendime ve Vücuduma Güveniyorum

38. GÜN: Vahşi Enerjinin Doğası

39. GÜN: Eski Düşünceleri Bıraktığınızda Yerine Her Zaman Daha İyileri Gelir

40. GÜN: Anlamaya Çalışmadan Bakmayı Bilmediğiniz Yöne Doğru Bakın

41. GÜN: Andaki Dost’la Buluşma

KURS SONU!

Eforsuz Yaşam Okulu’nun 3 Prensibe giriş programı olan Eforsuz Yaşam’la Yaşamımda Uyumu Yakalıyorum 6 hafta süren bir ev çalışma programıdır. E-KURS kadın erkek genç yaşlı herkese uygundur. 3 Prensip yaşamımızı oluşturan kanunlar hepimiz için her an geçerli olduğu için bu kanunları hepimiz anladıkça iç huzurlu, yaratıcı ve mucizelerin oluştuğu açık fikirli ve açık kalpli yaşamlar yaşamaya başlıyoruz. Anlayışımız sığ olduğunda ise bu prensipleri kendi aleyhimize kullanabiliyoruz ve hayatımız bir kabusmuş gibi görünebiliyor. Bu prensipleri kelimelere dökerek anlatmak pek mümkün değil, gerçek kelimelere döküldüğü anda anlam kaymasına uğruyor işte bu yüzden bu yönü bu 6 hafta boyunca Deniz size gösteriyor bu yöne birlikte baktıkça yaşamınızda olan açılımları kendiniz deneyimliyorsunuz.

Umarız gösterdiğimiz yöne baktıkça yaşam anlayışınız derinleşecek ve hayatınız hayallerinizden de güzel bir hal alırken deneyiminiz asla düşünmediğiniz şekil ve kolaylıkla pozitif ve şahane bir hale gelecektir.

Şimdiden Eforsuz Yaşam Hareketi’ne hoş geldiniz.

Bu güzel karşılaşma için hayata minnettar olup ve hayatı kutlayabiliriz.

Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

Eforsuz Yaşam E-Kurs’u aşağıdaki linke tıklayarak deneyebilir ve kursa evinizin rahatlığında katılabilirsiniz.

Ekurs’u satın aldığınızda Deniz sizi gruba özel Facebook komünitesine ekler,

eğer Facebook’tan hoşlanmıyorsanız ya da Facebook kullanmıyorsanız, tüm kurs mailinize yollanır.

Umarız gösterdiğimiz yöne baktıkça yaşam anlayışınız derinleşecek ve hayatınız hayallerinizden de güzel bir hal alırken deneyiminiz asla düşünmediğiniz şekil ve kolaylıkla pozitif ve şahane bir hale gelecektir.

Şimdiden Eforsuz Yaşam Hareketi’ne hoş geldiniz.

Bu güzel karşılaşma için hayata minnettar olup ve hayatı kutlayabiliriz.

Sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz!

E-Kurs’u aşağıdaki linke tıklayarak alabilir Deniz’le Eforsuz Yaşam Kızkardeşliği Programları ile E-Kurs sonrasında süreçte katılabilir, 3 Prensiple eforsuz hayat anlayışınızı derinleştirebilirsiniz.