EFORSUZ YAŞAM MASTERMIND

EFORSUZ YAŞAM MASTERMIND PROGRAMI

Arın, Keşfet, Rahatla

Eforsuz Yaşam Hareketi 2015 yılında benim ücretsiz içerik üretmeye başlamamla doğan ve gittikçe büyüyerek yüzbinlerce kişiye ulaşan ve hayatlarını kökten dönüştürmeye kararlı olanların yaşamlarını eforsuzlaştıran oluşumun adıdır. Eforsuz Yaşam Üyelik Programı hayatını eforsuzlaştırmak ve kendi doğal ritmini hiç bir şey yapmadan sadece Prensipleri öğrenerek anlayışını derinleştirme yolunda gelen tüm insanlara açıktır. Bu sayede bilinci yükselen bireyler yüksek bilinçte düşük bilinç sorunları ortadan kalkacağı için onlar ile baş etmek zorunda kalmazlar, negatif alışkanlıklardan hiç bir şey yapmadan irade yöntemine ve motivasyona dayanmadan kurtulurlar, kolayca hayallerinin yönünde cesaretle ve güçle ilerleme gücünü bulur ve ilerlerler. Program tek bir düşük ücretle dilediğiniz ve desteğe ihtiyacınız olduğunuz sürece sizi destekleyen e-kurs kütüphanemizi ve Masterclass’larımızı barındırır. Bize katılın hayatın Eforsuz bir şekilde nasıl yaşanacağını öğrenin!

Eforsuz Yaşamı diğer her oluşumdan farklı kılan şey sizi koşulsuzdan koşullu dünyaya geçişte bu dünyada ne meydana getirmek istiyorsanız, bu süreci destekleyecek bilgeliği göstermesi ve karşınıza çıkabilecek zorluklarla ne yapacağınızı anlamanızı ve yapmanızı sağlamasıdır.

Yaşam anlayışınız derinleştikçe hayatı anladıkça daha coşkulu ve yaradılışımıza uyumlu yaşamaya başlarsınız. Eforsuz Yaşamı herkes öğrenip anlayışını derinleştirip hayatını istediği hayaller doğrultusunda ve beklediğinden de daha iyi yönde iyileştirebilir.

Eforsuz Yaşam’ı seçen her birey hayatın eforsuzluğunu ve onu desteklediğini bilir, anlar ve uygular böylece daha iyi bir insana dönüşür, kalbini açık tutmayı öğrenir ve hayalleri için aksiyona geçmek onun için eğlenceli ve kolay hale gelir.


EFORSUZ YAŞAM MASTERMIND PROGRAMI İLE HAYALLERİNİZİ ŞİMDİ YAŞAYIN Eforsuz yaşamın temellerini öğrenebileceğiniz ve hayatınıza adapte edebileceğiniz aylık bir grup programıdır. Ayda bir kendini tekrar eder. Program boyunca Enes ve benim liderliğimde 60 dakikalık Masterclass’larda buluşarak düzenli bir şekilde yol alırız. Bu 60 dakikalık görüşmelerde Sydney Banks’in 3 Prensibi ile yaşam anlayışımızı derinleştirip Eforsuz Yaşam’ı hayatlarımıza adapte etmeyi, görünür kılmayı ve deneyimlemeyi araştırırız. Görüşmelerin bir bölümü benim konu anlatımım diğer kısmı soru cevap şeklinde geçer. Böylece sizinle yakından ilgilenme ve sorularınızı yanıtlama fırsatı buluruz. Masterclass oturumları sayesinde 1 kişinin sorusu diğer kişinin merak ettiği konuya cevap olabilir böylece zaman kazanırken; kendimizi güvende hissederek yalnız baş edemediğimiz sorunları birlikte güvenle aşma fırsatı buluruz. Bu grup görüşmeleri sayesinde bizlere sorularınızı sorma imkanınız olacak ve diğer üyelerle birlikte onların deneyimlerinden de öğreniyor olacaksınız, aynı zamanda kendi öğrenme sürecinde prensipleri öğrenirken bu desteğe çoğu insan ihtiyaç duyar. Bu program ve Masterclass’lar ve videolu dersler sayesinde ihtiyacınız olan tüm desteği alıyor ve kendi köklenmenizi derinleştirerek, hayatınızdaki olağan dönüşümleri kolaylıkla aşıyor ve yaşıyor olacaksınız. Sydney Banks’in vesilesi ile açığa çıkan 3 Prensip benim kendi dönüşümümde en etkili ve güvendiğim köklenmemin temel sebebi olduğu için bu programın temel taşıdır. Programda bize özel gizli bir Facebook grubu var, destek istediğimizde ve konu takibi için bu platformu kullanıyoruz.

Program aylık dönemler halinde ilerler.
Programa birden fazla kez dahil olabilir ve anlayışınızı derinleştirmeye ve büyük resmi görmeye devam edebilirsiniz. Senelik olarak katıldığınızda programda ömür boyu (program devam ettiği müddetçe) katılma hakkı kazanırsınız.

Program sürekli devam eden bir programdır.
Her ayın başında program yeni katılımcılara açılır.

Ay boyunca Zoom UYGULAMASI üzerinden 2 görüşme yapılacaktır.
Bunlardan bir tanesi Soru & Cevap diğeri de Masterclass görüşmesi olacaktır.
– Her aya uygun bir tema ve konu belirlenerek Masterclass görüşmesinde anlatılır, sonrasında da soru&cevap görüşmelerimizde konu üzerine katılımcıların soruları yanıtlanır. Her görüşmemiz 60-75 dk uzunluğundadır.

EFORSUZ YAŞAM İNZİVALARI

İşinizin ve hayatınızın mevcut durumundan bir süre uzaklaşarak hayatınıza uzaktan bakmanızı sağlar.Hayatınızda bir inziva deneyimi yaşamadıysanız eğer, bir inzivanın sizin yaşamınız ve işiniz için değerini ve önemini bilemeyebilirsiniz. İnziva kelime anlamıyla geri çekilmek ve yalnızlıkta kendi kendinle kalmaktır. Bu değerli ve eğlenceli zamanı kendiniz için yaratmak bir süre kuşbakışı hayatınıza bakmanıza sebep olmakla kalmayacak, aynı zamanda birlikte çalışmamız ve geçireceğimiz vakitteki deneyimlerimiz işiniz ve hayatınızda gitmek isteyeceğiniz yönü de net bir şekilde belirlemenizi sağlayacak.İnzivalar aynı zamanda çok eğlenceli deneyimler ve ben de bu şekilde organize ederek keyifli olması için çeşitli aktiviteler de planlıyorum birlikte eğlendiğimize emin oluyorum. Bunun yanı sıra benimle geçireceğiniz vakitte tüm sorularınızı ve aklınıza takılanları sorabilmeniz için sizinle 1e1 de ilgilenmem için vaktimiz olacak.MEVCUT inzivalar için beni sosyal medyadan ve web sitemden takip ederek bir sonraki inzivanın gün ve mekan detaylarından haberdar olabilirsiniz. Her seferinde değişen şehirler ve mekanlar sayesinde ben de değişik toprak, su, çevre ve kültürlerle birlikte olup harmanlandığıma inanıyorum. Bu inzivalar beni de, sizi de zengin deneyimlere açan ve ancak deneyimle dönüşmemize sebep olan, benim en sevdiğim sizinle bir araya gelme biçimlerinden.

İnziva Programları Katılım Bilgileri:

Bu inzivaların çeşitlerine göre aşağıdan bize mail atarak inziva katılım bilgilerinizi bana ulaştırın ve size uygun olan grup inzivası opsiyonlardan sizi haberdar edelim.

EŞSİZLİĞİNİ KUCAKLA İŞ VE YAŞAM İNZİVASI(5 gece 6 Gün) (Herkes açık)

KIYMETLİ KADINLAR KULÜBÜ İNZİVASI(3 gece 4 Gün) (Yalnızca Program Katılımcılarına açık)