Hakkımda

Merhaba, ben DENİZ

‘Peki siz kimsiniz?’

 

Bilmek istiyorsanız ve kim olduğunuzu bulamadıysanız, her yerde arayıp en diplere baktıysanız ve halen zorlanıyorsanız size kendinizi bulmanız,görmenize ve kendi kalbinizi, ruhunuzu sağlıklı ve içinize sinen bir şekilde yaşamanıza yardım etmek için buradayım. İnsanın en büyük savaşı kendine karşı verdiğidir demişler, çünkü en zoru bu.

 

Eforsuz Yaşam Komünitesi içinde; Eşsizliğini Kucaklama uzmanı ve kadınların en iyi versiyonlarını bedenlemeleri uzmanı olarak biliniyorum. Bir süredir sadece kadınlarla çalışsam da şu sıralar erkek, kadın ve gençlere enerjilerini yükseltmeleri ve hayatlarında güçlü yanlarına odaklanarak kendi hayallerine ulaşmaları için yardım ediyorum.

 

Bu noktaya gelirken pek çok zorlu süreçten geçip yaklaşık 25 sene boyunca her tür kişisel gelişim tuzağına düştükten sonra gerçek gücün kendimde olduğunu görerek, en eforsuz yaşam yolunu keşfetmiş ve deneyimlemiş birisi olarak da size göstermek için buradayım.

 


Şimdi yeni bir yol zamanı!

Mark Twain’in bir sözü var şöyle;“Hayatınızın en önemli iki günü; doğduğunuz gün ve neden doğduğunuzu anladığınız gündür.”

Mark Twain

Ben de bunun üstüne şunu ekliyorum; Hayatınızın en güzel günü doğduğunuza şükrettiğiniz ve neden şükretmeniz gerektiğini anladığınız gündür, hayatınızın 3. en güzel günü de ne olmadığınızı gördüğünüz gündür. Çünkü ne olmadığınızı kendi içinizden gördüğünüz gün ne olduğunuzu gördüğünüz ve buna aynı anda inanılmaz kocaman bir şükür hissettiğiniz gündür. İşte bence yaşam bu yüzden yaşamaya değer sırf bu anlamlı hissi hissedebilmek için.

“Yaşam amacını arayanlarınıza,
benim hayalim yok ki diyenlerinize,
varsa da olmaz ki”
diye düşünenlerinize özellikle seslenmek istiyorum,
yaşam amacınız SİZSİNİZ ve her şey MÜMKÜN!

Benimle iletişime geçin!

Siz de içinizde bir yerlerde şimdi bunu dinlemek isteyeceksiniz. Yaşam amacınız sizin dışınıza yansımış haliniz çünkü yaptığınız her şeye amaç katan sizsiniz ruhunuz, kalbiniz ve niyetleriniz. Bu yüzden her şey amaç dolu ve anlamlı olabilir, yaşamınızda ne kadar kötü göründüğü önemli değil, yaşamınızı tam tersine döndürmek sizin elinizde. Tamamen sizin gayretinize, niyetlerinize ve dualarınıza bağlı. Kırık bozuk değilsiniz, içinizde bir yan var ve o yan bozuk kırık değil tamire ihtiyacı yok, işte o yanı kendi içinizde, kendiniz için gördüğünüzde ve hissettiğinizde onunla bağ kurduğunuzda onunla yaşamayı seçtiğinizde EFORSUZ YAŞAM HAREKETİNE hoşgelmiş oluyorsunuz…

 

Bu yaşamınızda zorluklarla karşılaşmayacağınız anlamına gelmiyor, bu sınavlar ve testlerden geçip dersler öğrenmek zorunda kalmayacağınız anlamına gelmiyor, bu dönüşmeyeceğiniz anlamına gelmiyor, bu kırık bozuk ya da kendini tamir etmeye çalışan yanınızın yok olacağı anlamına gelmiyor, bu sizin her gün çok iyi hissedeceğiniz anlamına gelmiyor. Yaşamın eforsuzluğu bize hizmet etmek için ve bizi test etmek için bu şekilde kurgulanmıştır. Ben de kendi hayatım boyunca özellikle her gün nasıl şahane hissederim bunu araştırıp durdum ve tam yakaladım derken elimden kaçan mutluluğun arkasından bakakaldım. Halen yaşamımda zor zamanlarım olsa da yaşamın eforsuz aktığı hep sağlıklı olan yanımla yaşamayı seçtiğimde her an her derinleşmede, her yeni derste her yeni büyüme olasılığında yaşamımı tekrar güçlü ve eforsuz bir hale getirme gayretime sahip çıkabildim. Bunu yapamadığım her anda da gayretim ve emeklerim olsada yaşamıma sahip çıkamayıp dağıldım. Hepimiz gibi ben de robot değil bir insanım ve en büyük öğretinin insan olmak olduğunun farkındayım.

Sosyal Medya’da Takip Et

Bu hayat yolunda ve Eforsuz Yaşam’da kendinizi tanımayı, kendinize has güçlü özelliklerinizi öğrenmeyi, deneyimlemeyi ve zayıf yanlarınızı tamir etmeye çalışmayı bırakmayı, sınavlarınızı geçip büyümeyi ve gelişmeyi ve hayalleriniz için bir yandan emek verirken beyninizin size zorla dayattığı sonuçlardan beklentisiz yaşamayı öğreneceksiniz.

 

Yaklaşık 10 senedir bu mesleği profesyonel olarak yapıyorum. Aşağıda aldığım eğitimler ve uzmanlık alanlarımı görebilirsiniz ancak şunu da söylemeliyim ki, eğitimler ya da herhangi bir imaj sizinle aramda bir samimiyetsizliğe sebep olmasın. Tüm bunları sadece görmeniz için yazıyorum, eğitimlerim ancak en güçlü yanımız açık bir kalp ve samimi, temiz bir niyettir. Hep kalpte doğru nsanlarla doğru şekilde birlikte olmamız yol almamız ve birbirimizi yükselterek geliştirmemiz dileğiyle …

Sosyal Medya’da Takip Et

BİYOGRAFİ

Bir Antropolog, konuşmacı, mentör ve araştırmacı olarak İnsan potansiyeli, sevgi ve yaratıcılık alanında çalışmalarını sürdüren Deniz, aynı zamanda birlikte çalıştığı kişileri 2010 yılından beri hedeflerine en kısa yoldan götüren dönüşümsel başarı koçu, iş ve ilişki danışmanı olarak danışanlarına kapsamlı bir koçluk hizmeti vermektedir. Deniz’le çalışmayı tercih eden insanlar genelde büyük hayalleri olan ve vizyonlarını gerçekleştirmek için çalışan ve hayatları boyunca çok çaba sarf etmiş, güçlü, tutkulu, niyetinde samimi ve kararlı insanlardır. Dusan Dukovich’in Direk Liderlik, Rich Litvin’in Derin Dönüşümsel Korkusuz Koçluk gibi başarısı kanıtlanmış koçluk sistemlerinin yanı sıra, Steve Chandler, Michael Neil, Steve Hardison gibi dünyanın en iyi başarı koçlarının öğretileri ve Amir Zoghi, Jamie Gonzalez mentörlüğünde gerçek yaşam prensipleri alanlarında yetişmiştir. Spiritüel Psikoloji’nin alanı olan Bilincin Farklı Seviyelerinde ilerleme, Yüksek Sağlık ve Bilinç Seviyeleriyle Holistik Yaşam Koçluğu, Emily Cassel ile Sensuel Dişil ve Eril Enerji Yaşam Stili konusunda uzmanlaşmıştır. Syd Banks’ın 3 Prensip ve Çabasız Yaşam anlayışını ve Michael Neill ‘in dönüşümsel koçluk stilini benimsemiştir.

Deniz yüksek performans sergileyen, inatçılık derecesinde kararlı, mucizelere inanan insanlarla; hayallerinin ötesindeki başarıları gerçeğe dönüştürmeleri konusunda onlara 100% katıksız kendileri olmaları ve kendilerini baştan keşfetmeleri noktasında destek olur ve almak istedikleri sonuçlara ve hayallerinden fazlasına ulaştırır.

Ağustos 20, 1985’te Tekirdağ’da doğdu. Koçluk kariyerine 2010 yılında başladı. Geçmişte Akbank, Bilkent Holding, Thomas Cook Havayolları, Autogrill, Clubmed gibi çoğunlukla turizm, eğitim, gönüllülük ve finans alanında çalıştı, kafe-restoran işletmeciliği dahil 20‘den fazla farklı iş deneyimi yaşadı. Binlerce insan tanıdı. Çok kültürlü ve çok uluslu ülkelerde yaşadı. 15’ten fazla çok uluslu organizasyonda gönüllülük hizmetleri yaptı. Lisansını Bankacılık ve Finans bölümünde yapıp, Bilkent Üniversitesi’nden, 2010 Yüksek lisansını Sosyal ve Kültürel Antropoloji bölümünde bitirip, Leuven Katolik Üniversitesi, Belçika’dan 2013 aldı. Diğer hayat tecrübelerini korkusuzca ve inançla girdiği onlarca sayıda ortam ve deneyimden ayrıca çeşitli ülkelerde yaptığı kültürel çalışmalarından edindi. Her ikisi de vizyoner seyahat etmeyi ve okumayı seven, özgürlükçü iki öğretmen anne ve babanın çocuğudur. En büyük ilgi alanı çok küçük yaştan itibaren el yapımı ürettiği objeleri tasarlamaktır. Yaratıcılık, sanat, zanaat, teknoloji, eğitim, innovasyon ve girişimcilikle ilgili projelere destek vermektedir. Aynı zamanda Deniz; Online sosyal medya pazarlaması, terzilik, güzellik, dans ve çeşitli doğa sporları ile ilgilenir. Sosyal girişimciliği iş etiği olarak benimsemektedir ve bu yönde projeleri maddi manevi desteklemektedir.


Deniz’i Takip Et

Deniz’le 1e1 ilk görüşmeni ücretsiz planla


Denizle Birebir 2 Görüşme
2 görüşme 3 Prensip anlayışında derinleşmek için kullanabileceğiniz başlangıç görüşmeleri şeklinde kullanabileceğiniz ya da ufak bir desteğe ihtiyacınız olduğunda kullanabileceğiniz bir opsiyondur.

5000 TL

 


Denizle Birebir 4 Görüşme
Benimle 4 görüşme Mini Koçluk Paketidir, bu görüşmeler dilediğiniz zaman kullanacağınız 4 görüşmeyi içerir tavsiyem 1 ay içerisinde kullanmanız yönünde ama sapmalar olabilir.

10000 TL

 


Denizle Birebir 6 Görüşme
Benimle 6 hafta boyunca koçluk opsiyonunu seçtiğinizde Eforsuz Yaşam Ekurs’u ücretsiz olarak almaya hak kazanırsınız. Bu opsiyonda sapma olmadan 6 hafta boyunca görüşürüz ve 1.5 Ay boyunca EKurs’la birlikte daha yoğun çalışırız.

15000 TL