İmkansız Hayal Oyunu Plus (+)

İMKANSIZ HAYAL OYUNU PLUS (+)

Arın, Keşfet, Rahatla

Eforsuz Yaşam Hareketi 2015 yılında benim ücretsiz içerik üretmeye başlamamla doğan ve gittikçe büyüyerek yüzbinlerce kişiye ulaşan ve hayatlarını kökten dönüştürmeye kararlı olanların yaşamlarını eforsuzlaştıran oluşumun adıdır.

Eforsuz Yaşamı diğer her oluşumdan farklı kılan şey sizi koşulsuzdan koşullu dünyaya geçişte bu dünyada ne meydana getirmek istiyorsanız, bu süreci destekleyecek bilgeliği göstermesi ve karşınıza çıkabilecek zorluklarla ne yapacağınızı anlamanızı ve yapmanızı sağlamasıdır.

Yaşam anlayışınız derinleştikçe hayatı anladıkça daha coşkulu ve yaradılışımıza uyumlu yaşamaya başlarsınız. Eforsuz Yaşamı herkes öğrenip anlayışını derinleştirip hayatını istediği hayaller doğrultusunda ve beklediğinden de daha iyi yönde iyileştirebilir.

Eforsuz Yaşam’ı seçen her birey hayatın eforsuzluğunu ve onu desteklediğini bilir, anlar ve uygular böylece daha iyi bir insana dönüşür, kalbini açık tutmayı öğrenir ve hayalleri için aksiyona geçmek onun için eğlenceli ve kolay hale gelir.


EFORSUZ YAŞAM ve KIZKARDEŞLİĞİ DESTEĞİ İLE HAYALLERİNİZİ ŞİMDİ YAŞAYIN Eforsuz yaşamın temellerini öğrenebileceğiniz ve hayatınıza adapte edebileceğiniz aylık bir grup programıdır. Ayda bir kendini tekrar eder. Program boyunca benim liderliğimde bir kızkardeşliği grubu eşliğinde her hafta 90 dakika buluşarak düzenli bir şekilde yol alırız. Bu 60 dakikalık görüşmelerde Sydney Banks’in 3 Prensibi ile yaşam anlayışımızı derinleştirip Eforsuz Yaşam’ı hayatlarımıza adapte etmeyi, görünür kılmayı ve deneyimlemeyi araştırırız. Görüşmelerin bir bölümü benim konu anlatımım diğer kısmı soru cevap şeklinde geçer. Böylece sizinle yakından
ilgilenme ve sorularınızı yanıtlama fırsatı bulurum. Kızkardeşliği oturumları sayesinde 1 kişinin sorusu diğer kişinin merak ettiği konuya cevap olabilir böylece zaman kazanırken; kendimizi
güvende hissederek yalnız baş edemediğimiz sorunları birlikte güvenle aşma fırsatı buluruz.Kızkardeşliği grup oturumları tüm kadınların dönüşümleri için güvenle birlikte yol alabilecekleri değerli kutsal alanlardır. Kızkardeşliği benim kendi dönüşümümde en etkili ve güvendiği araçlardan birisi olduğu için bu programın temel taşıdır. Programda bize özel gizli bir Facebook grubu var, destek istediğimizde ve konu takibi için bu platformu kullanıyoruz.
Program 3 aylık dönemler halinde ilerler ve her 3 Ayda bir yeniden dahil olabilirsiniz.

Programa Katılım Bilgileri

Program her 3 ayda bir yeni katılımcılara açılır. Programa birden fazla kez dahil olabilir ve anlayışınızı derinleştirmeye ve büyük resmi görmeye devam edebilirsiniz.

Bu program 1 MAYIS’TAN İTİBAREN katılımcılara açık. Program başlangıç tarihi: 22 MAYIS 2021.

EFORSUZ YAŞAM İNZİVALARI

İşinizin ve hayatınızın mevcut durumundan bir süre uzaklaşarak hayatınıza uzaktan bakmanızı sağlar.Hayatınızda bir inziva deneyimi yaşamadıysanız eğer, bir inzivanın sizin yaşamınız ve işiniz için değerini ve önemini bilemeyebilirsiniz. İnziva kelime anlamıyla geri çekilmek ve yalnızlıkta kendi kendinle kalmaktır. Bu değerli ve eğlenceli zamanı kendiniz için yaratmak bir süre kuşbakışı hayatınıza bakmanıza sebep olmakla kalmayacak, aynı zamanda birlikte çalışmamız ve geçireceğimiz vakitteki deneyimlerimiz işiniz ve hayatınızda gitmek isteyeceğiniz yönü de net bir şekilde belirlemenizi sağlayacak.İnzivalar aynı zamanda çok eğlenceli deneyimler ve ben de bu şekilde organize ederek keyifli olması için çeşitli aktiviteler de planlıyorum birlikte eğlendiğimize emin oluyorum. Bunun yanı sıra benimle geçireceğiniz vakitte tüm sorularınızı ve aklınıza takılanları sorabilmeniz için sizinle 1e1 de ilgilenmem için vaktimiz olacak.MEVCUT inzivalar için beni sosyal medyadan ve web sitemden takip ederek bir sonraki inzivanın gün ve mekan detaylarından haberdar olabilirsiniz. Her seferinde değişen şehirler ve mekanlar sayesinde ben de değişik toprak, su, çevre ve kültürlerle birlikte olup harmanlandığıma inanıyorum. Bu inzivalar beni de, sizi de zengin deneyimlere açan ve ancak deneyimle dönüşmemize sebep olan, benim en sevdiğim sizinle bir araya gelme biçimlerinden.

İnziva Programları Katılım Bilgileri:

Bu inzivaların çeşitlerine göre aşağıdaki formu doldurarak inziva katılım bilgilerinizi bana ulaştırın ve size uygun olan grup inzivası opsiyonlardan sizi haberdar edelim.

EŞSİZLİĞİNİ KUCAKLA İŞ VE YAŞAM İNZİVASI(5 gece 6 Gün) (Herkes açık)

KIYMETLİ KADINLAR KULÜBÜ İNZİVASI(3 gece 4 Gün) (Yalnızca Program Katılımcılarına açık)